Четвер, 7 Липня, 2022

Потерпілі від аварії на трубопроводі херсонці не згодні із запропонованою владою сумою компенсації

Як раніше повідомлялося, 27 листопада у Шуменському мікрорайоні сталася серйозна аварія на трубопроводі, внаслідок якої шість приватних будинків залило потужним натиском нечистот. 1 грудня відбулася зустріч постраждалих херсонців із заступником міського голови Володимиром Пепелем. Головною темою розмови став розмір грошових компенсацій, які влада пообіцяла людям. Проте, на думку городян, суми, запропоновані чиновниками, непорівнянні з витратами, які завдав порив системи. Докладніше про це читайте на сайті kherson-yes.com.ua.

Наприклад, будинок на дві сім’ї, який постраждав від аварії найбільше, не піддається ремонту. Тому сім’ї Рєзнік та Васильчуків, які проживали в ньому, не згодні із запропонованими ним по 1,3 та 1,1 мільйона гривень відповідно. На їхню думку, ці гроші ніяк не покриють купівлю нового житла з меблями та побутовою технікою, які постраждали від пориву.

Не згоден із розміром компенсації і херсонець Артуш Тамразян. Йому запропонували 65 тисяч гривень, хоча за попередніми підрахунками аварія завдала шкоди щонайменше на 180 тисяч.

Також постраждалі стверджують, що окрім матеріальних бід, ця сумна подія завдала шкоди їх особистому здоров’ю. За цей час деяким доводилося звертатися до лікаря, купувати ліки, а це теж вимагає компенсації.

Як повідомив Володимир Пепель, питання виділення грошей із бюджету – процес не швидкий, але на майбутню сесію міської ради, яка відбудеться 3 грудня, вона виноситься першочергово. При цьому є певні процедури, які залежать не тільки від депутатів, а й від казначейства.

У результаті постраждалим запропонували зробити перерахунок суми збитків. Після цього комісія здійснить повторний візит на адреси херсонців та затвердить ці цифри, якщо вони будуть обґрунтованими.