Субота, 21 Травня, 2022

У Каховці через борги підприємства 23 сім’ї більше місяця живуть у гуртожитку без світла та тепла

Півтора місяці без електрики та опалення. Такими є реалії каховчан, які проживають у гуртожитку, власником якого є місцевий завод електрозварювального обладнання. Більше року підприємство не функціонує, накопичуючи борги перед своїми працівниками, і сьогодні цифра перевищила позначку 40 мільйонів гривень. При цьому мешканці згаданого гуртожитку боргів за комунальні послуги не мають. Усі сім’ї справно сплачують за послуги до бухгалтерії ЕСО, але далі гроші не йдуть. Тому РЕМ нічого не залишалося робити, окрім як знеструмити будівлю. Докладніше про це читайте на сайті kherson-yes.com.ua.

Через відсутність світла у гуртожитку холодні батареї та перестали працювати електроплити. У свою чергу це призвело до появи цвілі на стінах та стелі. Самі мешканці дивуються, чому через бездіяльність керівництва заводу мають страждати вони та їхні сім’ї.

Якийсь час будівлю запитували від генератора, який надав місцевий бізнесмен. На сьогоднішній день електрика до гуртожитку надається два рази на день: півтори години вранці, і три – увечері. На це із міського бюджету було виділено 40 тисяч гривень. Однак цієї суми надовго не вистачить.

Вирішення проблеми самі мешканці бачать у передачі будівлі на баланс міста. У такому разі вони безпосередньо сплачуватимуть платежі, не передаючи гроші посередникам. Варто зазначити, що таку ініціативу керівництво заводу раніше озвучувало, але далі розмови справа не дійшла. Лише нещодавно адміністрацією була висловлена ​​нова умова: хочете стати власниками гуртожитку – купуйте його. Як згадують мешканці, було названо неймовірну суму – 25 мільйонів гривень (фактично по одному мільйону гривень з кожної сім’ї). Зрозуміло, таких заощаджень у мешканців гуртожитку немає.

Тому все, що їм залишається робити сьогодні, – оббивати пороги заводу ЕСО. Але керівництво на діалог із ними йде неохоче.