П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Каховці скоротили лише 16 чиновників, замість анонсованих 50

На початку серпня мерія Каховки голосно заявила про скорочення штату держслужбовців на 30%. За словами міського голови Віталія Немерця, причиною цьому стала економія: у бюджеті немає коштів на утримання такого роздутого апарату структурних підрозділів, відділів та управлінь. Проте на минулій сесії міськради ради стало зрозуміло, що слова розійшлися із справою. Докладніше про це читайте на сайті kherson-yes.com.ua.

Попередньо із 172 одиниць, що працюють у міськраді та виконавчих органах влади, планувалося звільнити 50 осіб. Проте на жовтневій сесії проект рішення відправляли на доопрацювання, а 25 листопада промерська більшість проголосувала за скорочення лише 16 штатних працівників.

Із таким рішенням інша частина народних обранців не погодилася. Більше того, вони вважають результат голосування банальною маніпуляцією, адже звільненому переліку працівників недовго бути безробітними. Наприклад, скороченим радникам мера В. Рагуліну та І. Каркіній вже запропоновано більш вигідні посади. Так, Рагулін на цій же сесії став заступником міського голови, а на Каркіну очікує призначення начальницею новоствореного відділу організаційної роботи, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю.

Як пояснюють ситуацію депутати, які не входять до коаліції до міського голови, рішення такого скромного скорочення пояснюється просто: у більшості структурних підрозділів працюють близькі друзі та знайомі керівників міста. Крім того, останнім часом ці самі підрозділи безпідставно перейменували на управління. Зроблено це виключно для того, щоб керівникам нараховувався вищий оклад.

Мер Каховки Віталій Немерець ухвалене рішення ніяк не прокоментував.