Понеділок, 8 Серпня, 2022

У Каховці депутат заявила про закриття великої шведської компанії, мер інформацію спростував

24 січня каховський депутат районної ради Ірина Салтикова на своїй сторінці у Facebook опублікувала повідомлення про закриття швейної фабрики «Skanditex». За її словами, шведське підприємство ухвалило рішення про переїзд у Львівську область, оскільки інвестори побоялися вести бізнес у регіоні, що межує із окупованим Кримом.

Мер міста Віталій Немерець, коментуючи ситуацію, назвав інформацію неправдивою. Більше того, міський голова стверджує, що «Skanditex» найближчим часом наростить виробництво. Докладніше про обставини, що виникли, читайте на сайті kherson-yes.

«Skanditex» – підприємство, що спеціалізується на пошитті дитячих сумок-кенгуру та чохлів для автомобілів на експорт. На фабриці працює близько 150 осіб не лише з Каховки, а й прилеглих населених пунктів Каховського району. У свою чергу, це не лише стабільний роботодавець, а й платник податків, який регулярно поповнює місцевий бюджет.

У мерії прокоментували, що інформація щодо можливого закриття підприємства не озвучувалась. Більш того, шведська компанія має намір збільшувати виробництво, розширюючи п’ятиденний робочий графік на семиденний.

Через дискусії, що розгорілися в соціальних мережах, адміністрація «Skanditex» на своїй сторінці в соцмережі опублікувала офіційний коментар, роз’яснивши ситуацію. Зокрема, керівництво справді через напругу між Україною та РФ вживає певних заходів: перевозить товарно-матеріальні цінності до Львівської області. Також заплановано виїзд із України іноземних співробітників, яких тимчасово переведуть на віддалений формат роботи.

Щодо виробництва, то найближчим часом на працівників фабрики справді чекає 7-денний робочий графік, тому про скорочення мови йти не може.